Danastar Professional Services, Inc
Call Us: +1 (800) 645-9510
7th Dec 2009 | by: danastudio

Kadıköyde Vaillant Servisi

Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini vaillant kadıköy servis bayramlarımızda da çalışmaktayız.. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz.

Kadıköy Vaillant Servisi

Servis hizmeti açtırma durumunda müşteri temsilcimiz kadıköy vaillant kombi servisi Öncelikle İsim soyisim adres Bilginiz ve bununla birlikte Vaillant kombin izle veya Vaillant klimanız ve yaşadığınız problem ile ilgili veya arzunuz ile ilgili bilgileri servis adı altında numaralandırarak ustalarımızın ulaştıracaktır. Ustalarımız servisinize Gelmeden yarım saat önce sizi arayarak müsaitlik durumunuzu soracak ve bu müsaitlik durumuna göre en geç Yarım saat 45 dakika içerisinde evinize gelerek servis hizmeti başlayacaktır.. Telefonda çözülemeyecek bir problem var ise servis hizmetiniz açılarak ustalarımız adresinize yönlendirilecektir. Eğer telefonda çözüm üretilebilecek bir durum varsa müşteri temsilcilerimiz Bu konuda sizi bilgilendirecektir. Servisimizde müşteri temsilcilerimiz sizinle görüşmeleri sırasında Vaillant kombi veya Vaillant klimanız da yaşadığınız problem ile ilgili önemli Öncelikle sizden bilgiler almaktadır.

Kadıköyde Vaillant Servisi

Resmi tatillerde Cumhuriyet Bayramı 23 Nisan 19 Mayıs gibi resmi tatillerde Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayram günlerinde kurumumuz hizmet vermektedir. Ustalarımız sahada sabah 7 ile 22 saatleri arasında hizmet veriyor. Müşteri temsilcilerimiz yılın 365 günü 12 ayı 7 haftası ve günün tamamı yani 24 saatte size telefon desteği sunmaktadır. Kadıköy Vaillant Servisi olarak çalışma saatlerimiz şu şekildedir. Yani yılın 365 günün tamamında Kadıköy Vaillant Servisi olarak hizmet veriyoruz.. Telefonla 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz. Sahadaki ustalarımız hisse yılın 365 günü hizmet vermektedir.

Kadıköy Vaillant Kombi Servisi

Ustalarımız gerekli bilgileri aldıktan sonra gerekli çalışmalara başlayacaktır. Arzunuz bir isteğiniz doğrultusunda yedek parça ihtiyacı varsa yedek parça atölye götürülmesi gerekiyorsa atölyeye götürülme işlemi için sizden izin alındıktan sonra işleminiz başlayacaktır. Öncelikle Vaillant kombin izle veya Vaillant klimanız da yaşanan problemin ne olduğu konusunda sizi bilgilendirecek ne kadar ücretle yapılabileceği yedek parça ihtiyacı olup olmadığı kombinin veya klimanın atölyeye alınıp alınmaması gerektiği konularında sizi bilgilendirecektir. Ustalarımız Öncelikle evinize Geldiğimde sizi dinleyecek ve yaşadığınız problemi öğrenecektir. Ustalarımız isteğiniz doğrultusunda işleme başlayacaklar atölye ihtiyacı varsa atölye götürülecek yedek parça ihtiyacınız varsa yedek parça montajı yapılacak servisiniz sonlandırılacaktır..

Kadıköyde Vaillant Servisi

Telefon numaranızı aradığınızda müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.. Servisimizin telefon numarası 0506 0 20 30 48’dir. Kadıköy Vaillant servisi İstanbul ili Kadıköy ilçesinde tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. Vaillant marka kombiniz veya klimanız varsa ve bu kombi veya klimanız ile ilgili bir arıza problemi tamiri problemi veya bakım yaptırmak istiyorsanız veya klima alınız için gaz dolumu gerçekleştirmek istiyorsanız ya da petek temizliği gibi hizmet arzu ediyor iseniz servisimizi arayarak Kadıköy Vaillant Kombi Servisi Veya Kadıköy Vaillant klima servisi olarak bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy Vaillant Kombi Servisi

Ustalarımız servisiniz de arızayı düz ettikleriniz size de gösterecekler çalışma durumunu beraber kontrol ederek size Bir servis formu bırakarak evinizden ayrılacaktır. Eğer servisimizden yedek parça hizmeti aldıysanız. Servis hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir.. Bilmelisiniz ki aynı yedek parça ile ilgili ileride yaşadığınız problemler de ücretsiz olarak servisiniz tekrar en gerçekleştirilecektir. Kadıköy Vaillant Servisi olarak Yedek parçanız ın 1 yıl garantisini sunmaktayız. Aynı problemi ileride yaşadığınızda servis formunu bularak üzerindeki telefon numarasında arayarak tekrar servis isteyebilirsiniz. Servis formumuz üzerinde firmamızda ilgili bilgiler bulunmakta özellikle telefon numarası için kaybetmemeniz önerilmektedir.

Siteye Git

About the Author: danastudio

Leave a Reply

Your email address will not be published.